• Nasz profil

• O przedszkolu

• Przedszkole Nr 4 jest jednym z dwóch przedszkoli miejskich na terenie miasta Nowy Targ. Usytuowane jest na osiedlu Bór 11 w pobliżu przepięknego lasu świerkowego. Bliskość leśnego ekosystemu zachęca do częstych spacerów, poznawania przyrody oraz dbania o środowisko naturalne, które nas otacza. Za przedszkolem znajduje się ogromny ogród, w którym nasze przedszkolaki mogą bawić się pod opieką swoich wychowawców.
            Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 - 16.30 i sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Nasze Przedszkolaki uczestniczą codziennie w zajęciach i zabawach . Dodatkowo wszystkie dzieci biorą udział w zajęciach muzyczno - rytmicznych, plastycznych, oraz uczą się języka angielskiego. Dzieci 5 i 6 letnie raz w tygodniu mają  religię.
            Czas w przedszkolu płynie radośnie i bardzo często zdarza się, że dzieci nie chcą iść po południu do domu ;-).
            W naszym przedszkolu raz w miesiącu dzieci uczestniczą w spektaklach przedstawianych przez profesjonalnych aktorów. Staramy się także udać raz w roku do prawdziwego teatru lalek "Rabcio" w Rabce, a także odwiedzamy ciekawe miejsca w naszym regionie (np. Zamek w Czorsztynie, Wioskę Indiańską niedaleko Dobczyc).