• Czytające przedszkole

• Czytamy

• Zachęcamy rodziców, dziadków, przyjaciół dzieci do wspólnego czytania w naszym przedszkolu. Więcej informacji u nauczycieli grup.

Znalezione obrazy dla zapytania rodzice czytają w przedszkolu

Dnia 15. 09.2017r. w grupie Smerfów mieliśmy przyjemność słuchać pięknego czytania w wykonaniu mamy Stasia, pani Haliny Czubernat. Pięknie dziękujemy!!!

We wtorek 31 października p. Ela Stawarska odwiedział grupę Hałabałek, aby przeżywać wspólne emocje z bohaterami "Bajeczek Przedszkolaka". Piękne czytanie zachwyciło dzieci i słuchały bajek z zapartym tchem domagając się dalszych opowieści. Spotkanie dało wiele radości zarówno dzieciom jak i czytającej mamusi Lidzi. Bardzo dziękujemy p. Eli za spędzony z nami czas.

Bajkowanie w grupie Halabalki!

Kolejne spotkanie z książką w naszej grupie odbyło się 15 listopada (środa). Tym razem piękna i pouczająca bajke "Królewna" czytała dla dzieciaczków Pani Jesień czyli Pani Agnieszka Studentowicz-Jagoda. Przedszkolaki z radoscia powitaly naszego goscia i z uwagą słuchały bajki. Pięknego czytania nigdy dosyć wiec bardzo dziękujemy mamusi Ritki i zapraszamy do czytania następnych Rodzicow!

Grupa Pszczółek gościła mamę Miłosza i Franusia!

Na początku roku szkolnego zachęcałyśmy i w dalszym ciągu zachęcamy chętne  mamy, chętnych tatusiów a także starsze rodzeństwo i innych chętnych do czytania bajek. Nasze zaproszenie przyjęła siostra Kuby Mokrackiego – Julia , która przybliżyła nam bohaterki książki „ Dobre maniery. Cecylki Knedelek”.  Spotkanie dało dzieciom wiele radości.

Mama Kuby czyta Smerfom

W grudniowy wtorek naszą grupę odwiedziła Mama Kuby Sięki, która przeczytała nam książkę o przygodach Kota Filemona. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o losach  słynnego kotka. Mamie Kubusia bardzo dziękujemy
            i oczywiście zapraszamy ponownie.